1 / 5
2-СТАЕН, 70.00 м²
📍София, Борово
•📅Публикувана 7.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
70.00 кв.м
Етаж
2 от 4
Вид
Тухла,
245 000 €
3500 €/кв.м
Описание
скайлайн представя: двустаен апартамент в кв. борово състояние: след основен ремонт; напълно обзаведен брой стаи: 2 спални: 1 бани: 2 бани с тоалетни: 1 предимства на имота: функционално разпределение с ясно отделени зони за дневен престой и почивка …
Локация
📍София, Борово
Продавач
СКАЙЛАЙН ЕСТЕЙТ
📞0886013566
2-СТАЕН, 70.00 м²
📍София, Борово
•📅Публикувана 7.04.2026 г.
1 / 5
Основни характеристики
Квадратура
70.00 кв.м
Етаж
2 от 4
Вид
Тухла,
Описание
Особености
Тухла
Асансьор