1 / 2
3-СТАЕН, 119.00 м²
📍София, Овча Купел
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
119.00 кв.м
Етаж
3 от 6
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
248 735 €
2090,21 €/кв.м
Описание
capital property group предлага 3-стаен апартамент пред акт 14 в кв. овча купел локация: имотът е разположен в район с отлична транспортна свързаност близо до спирки на градски транспорт и метростанция. в непосредствена близост се намират billa, lidl…
Локация
📍София, Овча Купел
Продавач
КАПИТАЛ ПРОПЪРТИ ГРУП
📞0877829955
3-СТАЕН, 119.00 м²
📍София, Овча Купел
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
1 / 2
Основни характеристики
Квадратура
119.00 кв.м
Етаж
3 от 6
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
Описание
Особености
Тухла
Асансьор