1 / 2
2-СТАЕН, 69.00 м²
📍Пловдив, Кършияка
•📅Публикувана 25.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
69.00 кв.м
Етаж
3 от 5
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
105 000 €
1521,74 €/кв.м
Описание
оферта: 28507 представяме ви стилен двустаен апартамент с площ от 69 кв.м, разположен на среден трети етаж в модерна бутикова сграда в един от най-предпочитаните райони на пловдив - квартал кършияка. имотът впечатлява с функционално и добре обмислено…
Локация
📍Пловдив, Кършияка
Продавач
АРКАДИЯ ИМОТИ
📞0879056441
2-СТАЕН, 69.00 м²
📍Пловдив, Кършияка
•📅Публикувана 25.02.2026 г.
1 / 2
Основни характеристики
Квадратура
69.00 кв.м
Етаж
3 от 5
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
Описание
Особености
Тухла