1 / 5
3-СТАЕН, 120.00 м²
📍Варна, м. Акчелар
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
120.00 кв.м
Етаж
3
Строителство
В строеж
Вид
Тухла
209 420 €
1745,17 €/кв.м
Описание
модерна жилищна кооперация, разположена на същевременно спокойно място, с панорамна гледка към морето. сградата е проектирана с внимание към детайла и комфорта, като съчетава съвременна архитектура, качествени материали и функционални разпределения. …
Локация
📍Варна, м. Акчелар
Продавач
Адрес недвижими имоти
📞0882121455
3-СТАЕН, 120.00 м²
📍Варна, м. Акчелар
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 5
Основни характеристики
Квадратура
120.00 кв.м
Етаж
3