1 / 7
ОФИС, 128.00 м²
📍София, Манастирски ливади
•📅Публикувана 9.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
128.00 кв.м
Етаж
0
Вид
Тухла, 2023 г.
275 200 €
2150 €/кв.м
Описание
представяме ви отличен просторен и функционален офис с в жк. манастирски ливади изток. сградата е с разрешение за ползване (акт 16). в близост до колелото на тролей 8, рейс 76 и др., на тихо и същевременно комуникативно място. офис 2 се намира на при…
Локация
📍София, Манастирски ливади
Продавач
ГОДЕС ИМОТИ
📞0878223609
ОФИС, 128.00 м²
📍София, Манастирски ливади
•📅Публикувана 9.03.2026 г.
1 / 7
Основни характеристики
Квадратура
128.00 кв.м
Етаж
0
Вид
Тухла, 2023 г.
Описание
Особености
Тухла