1 / 6
2-СТАЕН, 55.00 м²
📍Варна, Възраждане 3
•📅Публикувана 24.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
55.00 кв.м
Етаж
3 от 4
Вид
Тухла, 2026 г.
123 000 €
2236,36 €/кв.м
Описание
недвижими имоти 'admiral real estate' ви предлага за продажба отлична възможност за покупка на двустаен апартамент, разположен в нова жилищна сграда с акт 16 от 2026 г., намираща се в един от най-перспективните и бързоразвиващи се райони на гр. варна…
Локация
📍Варна, Възраждане 3
Продавач
АДМИРАЛ РИЪЛ ЕСТЕЙТ ЕООД
📞0878699443
2-СТАЕН, 55.00 м²
📍Варна, Възраждане 3
•📅Публикувана 24.02.2026 г.
1 / 6
Основни характеристики
Квадратура
55.00 кв.м
Етаж
3 от 4
Вид
Тухла, 2026 г.
Описание