1 / 6
1-СТАЕН, 45.00 м²
📍София, Връбница 1
•📅Публикувана 23.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
45.00 кв.м
Вид
Панел
110 000 €
2444 €/кв.м
Описание
предлагам на вашето внимание едностаен апартамент, находящ се на 200м от метростанция бели дунав и магазин била, в близост до северен парк непосредствено до сградата е 74то оу, както и детски площадки. разпределение: -голяма дневна с остъклен балкон,…
Локация
📍София, Връбница 1
Продавач
МБ ИМОТИ ООД
📞0889777029
1-СТАЕН, 45.00 м²
📍София, Връбница 1
•📅Публикувана 23.03.2026 г.
1 / 6
Основни характеристики
Квадратура
45.00 кв.м
Вид
Панел
Описание
Локация
📍София, Връбница 1