1 / 6
2-СТАЕН, 87.00 м²
📍София, Младост 4
•📅Публикувана 7.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
87.00 кв.м
Вид
Тухла
242 172 €
2784 €/кв.м
Описание
предлагаме на вашето внимание двустаен обзаведен апартамент в жк. младост 4. ! с удобен достъп до градски транспорт, медицински центрове, магазини, паркове, пазар и метростанция . разпределение: дневна с кухненски бокс спалня баня с тоалетна тераса к…
Локация
📍София, Младост 4
Продавач
МАРГИ ИМОТИ
📞0888177477
2-СТАЕН, 87.00 м²
📍София, Младост 4
•📅Публикувана 7.04.2026 г.
1 / 6
Основни характеристики
Квадратура
87.00 кв.м
Локация
📍София, Младост 4