1 / 11
2-СТАЕН, 79.00 м²
📍София, Малинова Долина
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
79.00 кв.м
Етаж
1 от 4
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
229 000 €
2898,73 €/кв.м
Описание
galardo real estate предлага за продажба двустаен апартамент в престижна нова сграда вилна зона американски колеж, кв. малинова долина имотът се намира в луксозна новопостроена сграда, намираща се в една от най-търсените и същевременно най-малко позн…
Локация
📍София, Малинова Долина
Продавач
ГАЛАРДО НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
📞028212121
2-СТАЕН, 79.00 м²
📍София, Малинова Долина
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 11
Основни характеристики
Квадратура
79.00 кв.м
Етаж
1 от 4
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
Описание
Особености
Тухла
В затворен комплекс