1 / 7
3-СТАЕН, 124.00 м²
📍Пловдив, Каменица 2
•📅Публикувана 7.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
124.00 кв.м
Етаж
0
Вид
Тухла
123 809 €
998 €/кв.м
Описание
оферта 1-6090, с акт 14,промоционална цена до 1 юни. без комисионно възнаграждение от купувача. цени на инвеститор. избор на етаж, изложение и големина на 2-стайни,3-стайни и многостайни апартаменти. предлагаме ви партерно жилище с две спални в ново-…
Локация
📍Пловдив, Каменица 2
Продавач
ПРЕВИЛЕКС ИМОТИ
📞0887900445
3-СТАЕН, 124.00 м²
📍Пловдив, Каменица 2
•📅Публикувана 7.04.2026 г.
1 / 7
Основни характеристики
Квадратура
124.00 кв.м
Етаж
0
Вид
Тухла
Описание