1 / 2
2-СТАЕН, 64.00 м²
📍Бургас, Сарафово
•📅Публикувана 18.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
64.00 кв.м
Вид
Тухла
98 700 €
1542 €/кв.м
Описание
ера палитра ви предлага, двустаен апартамент в квартал сарафово, гр. бургас. имотът се намира на 3 етаж, с площ 64,34 кв.м., издава се на тапа, с възможност за довършване до ключ. сградата е на пешеходно разстояние от летище бургас, както и от център…
Локация
📍Бургас, Сарафово
Продавач
ЕРА ПАЛИТРА
📞0885812410
2-СТАЕН, 64.00 м²
📍Бургас, Сарафово
•📅Публикувана 18.03.2026 г.
1 / 2
Основни характеристики
Квадратура
64.00 кв.м
Локация
📍Бургас, Сарафово