1 / 9
3-СТАЕН, 98.00 м²
📍София, Дружба 2
•📅Публикувана 25.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
98.00 кв.м
Етаж
5 от 6
Газ
НЕ
Вид
Тухла, Ще бъде 2027 г.
211 671 €
2159,91 €/кв.м
Описание
за повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 499 или 02 425 68 61 и цитирайте референтния номер на имота: sfb 89831. отговорен брокер: иванка стойкова апартамент a-22 , обща площ 98.68 кв.м. (нетна площ 80.65 кв.м. + общи части 18.03 кв.м.). п…
Локация
📍София, Дружба 2
Продавач
БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС - СОФИЯ
📞0882817499
3-СТАЕН, 98.00 м²
📍София, Дружба 2
•📅Публикувана 25.03.2026 г.
1 / 9
Основни характеристики
Квадратура
98.00 кв.м
Етаж
5 от 6
Газ
НЕ
Вид
Тухла, Ще бъде 2027 г.
Описание