1 / 5
ГАРАЖ, 31.00 м²
📍Пловдив, Кършияка
•📅Публикувана 9.01.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
31.00 кв.м
40 000 €
1290,32 €/кв.м
Описание
подземен гараж / обезвлажнен / с осветление консултант недвижими имоти: елеонора димитрова, тел. за връзка: 0895501041 детайлна информация на : www.novdom1.bg - : 82493 просторен гараж за всичките ви нужди - безопасно място за вашия автомобил и/или п…
Локация
📍Пловдив, Кършияка
Продавач
Агенция
📞0895501041
ГАРАЖ, 31.00 м²
📍Пловдив, Кършияка
•📅Публикувана 9.01.2026 г.
1 / 5
Основни характеристики
Квадратура
31.00 кв.м
Описание
Особености
Автоматична врата
Асансьор
Отделен електромер
Ток