1 / 9
2-СТАЕН, 60.00 м²
📍Варна, Владислав Варненчик 2
•📅Публикувана 19.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
60.00 кв.м
Етаж
3 от 6
Вид
Панел,
126 000 €
2100 €/кв.м
Описание
! жилище, което ще ви влюби от пръвия поглед! бул имот представя невероятен двустаен апартамент с площ от 60 кв.м истинско бижу на пазара! разположен на предпочитан среден етаж, този дом съчетава комфорт, стил и отлична инвестиционна стойност. перфек…
Локация
📍Варна, Владислав Варненчик 2
Продавач
БУЛ ИМОТ
📞0897885152
2-СТАЕН, 60.00 м²
📍Варна, Владислав Варненчик 2
•📅Публикувана 19.03.2026 г.
1 / 9
Основни характеристики
Квадратура
60.00 кв.м
Етаж
3 от 6
Вид
Панел,
Описание
Особености
Панел
Обзаведен