1 / 3
3-СТАЕН, 99.00 м²
📍Пловдив, Център
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
99.00 кв.м
Етаж
1 от 4
Вид
Тухла, 1960 - 1969 г.
199 490 €
2015,05 €/кв.м
Описание
офертен номер 1572 апартамент в центъра на пловдив готов за нанасяне! бим продава просторен тристаен апартамент 75 кв.м с кухня и всекидневна, спалня, детска, баня с тоалетна, коридор, мокро помещение и тераса. включва и таванско помещение 10 кв.м и …
Локация
📍Пловдив, Център
Продавач
БИМ ИМОТИ
📞0888844499
3-СТАЕН, 99.00 м²
📍Пловдив, Център
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
1 / 3
Основни характеристики
Квадратура
99.00 кв.м
Етаж
1 от 4
Вид
Тухла, 1960 - 1969 г.
Описание
Особености
Тухла
Обзаведен