1 / 4
МАГАЗИН, 264.00 м²
📍София, Манастирски ливади
•📅Публикувана 25.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
264.00 кв.м
Етаж
0
Газ
НЕ
Вид
Тухла, 2021 г.
609 000 €
2306,82 €/кв.м
Описание
акт 16 магазин със застроена площ от 240 кв.м, височина на таваните 3.40 м разполага с два входа,единия водещ към озеленен двор с бариера. две санитарни помещения, склад, отделна зала и огромна оупън спейс част. с поставени подови настилки. възможнос…
Локация
📍София, Манастирски ливади
Продавач
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
📞0882121450
МАГАЗИН, 264.00 м²
📍София, Манастирски ливади
•📅Публикувана 25.03.2026 г.
1 / 4
Основни характеристики
Квадратура
264.00 кв.м
Етаж
0
Газ
НЕ
Вид
Тухла, 2021 г.
Описание
Особености
Тухла
Локация
📍София, Манастирски ливади