1 / 2
4-СТАЕН, 163.00 м²
📍София, Банишора
•📅Публикувана 7.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
163.00 кв.м
Етаж
3 от 6
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
435 501 €
2671,79 €/кв.м
Описание
от инвеститор рефер предлага за продажба 4 стаен апартамент в новострояща се жилищна сграда с модерна визия и качествено изпълнение. характеристики на имота: площ с общи части: 163,40 кв.м чиста площ: 114,90 кв.м апартамента се състой от хол с кухнен…
Локация
📍София, Банишора
Продавач
РЕФЕР
📞0888999861
4-СТАЕН, 163.00 м²
📍София, Банишора
•📅Публикувана 7.03.2026 г.
1 / 2
Основни характеристики
Квадратура
163.00 кв.м
Етаж
3 от 6
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
Описание
Особености
Тухла
Асансьор