Няма снимки
2-СТАЕН, 111.00 м²
📍София, 7-ми 11-ти километър
•📅Публикувана 21.01.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
111.00 кв.м
Вид
Панел
123 320,83 €
1111 €/кв.м
Няма добавено описание.
Локация
📍София, 7-ми 11-ти километър
Продавач
РИГЕЛ - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ЕООД
чси
📞0896665995
2-СТАЕН, 111.00 м²
📍София, 7-ми 11-ти километър
•📅Публикувана 21.01.2026 г.
Няма налични снимки за тази обява.
Основни характеристики
Квадратура
111.00 кв.м
Вид
Панел
Няма добавено описание.
Локация
📍София, 7-ми 11-ти километър