1 / 11
3-СТАЕН, 130.00 м²
📍София, Овча Купел
•📅Публикувана 1.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
130.00 кв.м
Етаж
4 от 4
Газ
ДА
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
260 000 €
2000 €/кв.м
Описание
тристаен апартамент ново строителство в ж.к. овча купел акт 16 април 2026 г. предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент със застроена площ от 111,30 кв.м., разположен в ж.к. овча купел, ул. монтевидео. имотът се намира в модерна тухлена сгр…
Локация
📍София, Овча Купел
Продавач
СКАЙ ПРОПЪРТИС КЪМПАНИ ЕООД
📞0887305934
3-СТАЕН, 130.00 м²
📍София, Овча Купел
•📅Публикувана 1.04.2026 г.
1 / 11
Основни характеристики
Квадратура
130.00 кв.м
Етаж
4 от 4
Газ
ДА
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
Описание
Особености
Тухла