1 / 5
3-СТАЕН, 104.00 м²
📍София, Малинова Долина
•📅Публикувана 19.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
104.00 кв.м
Вид
Тухла
210 107 €
2020 €/кв.м
Описание
светъл тристаен апартамент в нов модерен жилищен проект в кв. малинова долина. отличен избор както за собствен дом, така и за инвестиция. апартаментът е разположен на първи жилищен етаж и е с функционално разпределение: входно антре, просторна всекид…
Локация
📍София, Малинова Долина
Продавач
ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021
📞0877050888
3-СТАЕН, 104.00 м²
📍София, Малинова Долина
•📅Публикувана 19.03.2026 г.
1 / 5
Основни характеристики
Квадратура
104.00 кв.м
Локация
📍София, Малинова Долина