1 / 12
2-СТАЕН, 72.00 м²
📍Пловдив, Въстанически
•📅Публикувана 7.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
72.00 кв.м
Вид
Тухла
91 000 €
1264 €/кв.м
Описание
оферта 1-6095, с акт 16. без комисионно възнаграждение от купувача. цени на инвеститор. ограничен избор на етаж, изложение и големина на 2-стайни и 3-стайни апартаменти. ниско етажно строителство. предлагаме ви апартамент в нова сграда, част от малък…
Локация
📍Пловдив, Въстанически
Продавач
ПРЕВИЛЕКС ИМОТИ
📞0887900445
2-СТАЕН, 72.00 м²
📍Пловдив, Въстанически
•📅Публикувана 7.04.2026 г.
1 / 12
Основни характеристики
Квадратура
72.00 кв.м
Локация
📍Пловдив, Въстанически