1 / 5
3-СТАЕН, 111.00 м²
📍Пловдив, Остромила
•📅Публикувана 18.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
111.00 кв.м
Етаж
3 от 4
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
155 000 €
1396,4 €/кв.м
Описание
🧭 за недвижими имоти семеен компас предлага: оферта: 1505 тристаен апартамент в затворен комплекс, с възможност за паркомясто и отлична перспектива за завършване! имотът е функционално разпределен както следва: дневна с кухненски бокс антре две спал…
Локация
📍Пловдив, Остромила
Продавач
СЕМЕЕН КОМПАС ЕООД
📞0889192900
3-СТАЕН, 111.00 м²
📍Пловдив, Остромила
•📅Публикувана 18.03.2026 г.
1 / 5
Основни характеристики
Квадратура
111.00 кв.м
Етаж
3 от 4
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
Описание
Особености
Тухла
Асансьор
Видео наблюдение