1 / 2
ПАРЦЕЛ, 615.00 м²
📍София, Подгумер
•📅Публикувана 9.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
615.00 кв.м
Вода
Да
Регулация
Да
30 750 €
50 €/кв.м
Описание
борова гора! панорама! кристално чист въздух! чудесен имот в прекрасната и предпочитана зона- балденица! път до имота, вода от сондаж, ток от фотоволтаици на този етап. зоната е урбанизирана, за жилищно вилно строителство и с много новонастанили се м…
Локация
📍София, Подгумер
Продавач
ТЕРРА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
📞0877555128
ПАРЦЕЛ, 615.00 м²
📍София, Подгумер
•📅Публикувана 9.04.2026 г.
1 / 2
Основни характеристики
Квадратура
615.00 кв.м