1 / 9
3-СТАЕН, 110.00 м²
📍София, Манастирски ливади
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
110.00 кв.м
Етаж
3 от 6
Вид
Тухла, 2020 г.
290 000 €
2636,36 €/кв.м
Описание
имоти комфорт ви предлага нов тристаен апартамент в тухлена сграда с акт 16, находящ се в квартал 'манастирски ливади'. жилището се състои от коридор, просторен дневен тракт,2 спални,баня с тоалет,тоалет,мокро помещение и две тераси.изложение-юг!отли…
Локация
📍София, Манастирски ливади
Продавач
Агенция
📞0888684612
3-СТАЕН, 110.00 м²
📍София, Манастирски ливади
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
1 / 9
Основни характеристики
Квадратура
110.00 кв.м
Етаж
3 от 6
Вид
Тухла, 2020 г.
Описание
Особености
Тухла
Асансьор
Локация
📍София, Манастирски ливади