1 / 3
МНОГОСТАЕН, 189.00 м²
📍София, Дианабад
•📅Публикувана 16.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
189.00 кв.м
Вид
Тухла
1 116 790 €
5909 €/кв.м
Описание
многостаен апартамент за продажба в нова жилищна сграда пред акт 15 в кв. 'дианабад', район 'изгрев' с обща площ от 189,93 кв. м. състои се от входно антре с коридор и мокро помещение, всекидневна с трапезария, кухня и лоджия, родителска спалня с дре…
Локация
📍София, Дианабад
Продавач
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
чси
📞0882121450
МНОГОСТАЕН, 189.00 м²
📍София, Дианабад
•📅Публикувана 16.03.2026 г.
1 / 3
Основни характеристики
Квадратура
189.00 кв.м
Вид
Тухла
Описание