1 / 9
2-СТАЕН, 60.00 м²
📍Варна, м-т Пчелина
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
60.00 кв.м
Етаж
2
Строителство
В строеж
Година
2025
Вид
Тухла
145 000 €
2416,67 €/кв.м
Описание
atlanta предлага двустаен апартамент на 60 кв.м., местност пчелина. код на оферта: kk-7264 този просторен имот е разположен на втори етаж в новопостроена сграда с акт 16. до ключ! апартаментът е завършени до ключ и се състои от дневна с кухненски бок…
Локация
📍Варна, м-т Пчелина
Продавач
ATLANTA BG REAL ESTATE
📞0884551510
2-СТАЕН, 60.00 м²
📍Варна, м-т Пчелина
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 9
Основни характеристики
Квадратура
60.00 кв.м
Етаж
2
Строителство
В строеж
Година
2025
Вид
Тухла
Описание
Особености
Асансьор
До ключ