1 / 9
2-СТАЕН, 76.00 м²
📍Пловдив, Беломорски
•📅Публикувана 13.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
76.00 кв.м
Етаж
3 от 11
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
79 914 €
1051,5 €/кв.м
Описание
билдинг бокс има удоволствието да ви представи двустаен апартамент в квартал южен. предимства на имота: - локация: апартаментът се намира в края на кв. южен и началото на кв. беломорски - прекрасна локация, както за живеене, така и за инвестиция. - р…
Локация
📍Пловдив, Беломорски
Продавач
БИЛДИНГ БОКС
📞0877190777
2-СТАЕН, 76.00 м²
📍Пловдив, Беломорски
•📅Публикувана 13.03.2026 г.
1 / 9
Основни характеристики
Квадратура
76.00 кв.м
Етаж
3 от 11
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
Описание
Особености
Тухла
Локация
📍Пловдив, Беломорски