1 / 16
3-СТАЕН, 115.00 м²
📍София, Лозенец
•📅Публикувана 13.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
115.00 кв.м
Етаж
4 от 5
Газ
НЕ
Вид
Тухла,
475 000 €
4130,43 €/кв.м
Описание
явлена ви представя функционален и просторен тристаен апартамент с перфектна локация в кв. лозенец, ул. лозенска планина - в непосредствена близост до метростанция европейски съюз, мол парк център, южен парк и резиденция лозенец! имотът е разположен …
Локация
📍София, Лозенец
Продавач
ЯВЛЕНА ЦЕНТРАЛЕН ОФИС
📞0892510226
3-СТАЕН, 115.00 м²
📍София, Лозенец
•📅Публикувана 13.03.2026 г.
1 / 16
Основни характеристики
Квадратура
115.00 кв.м
Етаж
4 от 5
Газ
НЕ
Вид
Тухла,
Описание