1 / 16
ПАРЦЕЛ, 61.00 м²
📍Варна, Младост 1
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
61.00 кв.м
158 900 €
2604,92 €/кв.м
Описание
живена предлага за продажба преустроен апартамент, 61 кв.м, разположен на 5-ти етаж в 8-етажен панелен блок, в ж.к.. младост 1. има следното разпределение: г-образен коридор, дневна с кухненска част и закрита тераса, голяма спалня със закрита тераса,…
Локация
📍Варна, Младост 1
Продавач
ЖИВЕНА Недвижими Имоти
📞0882550554
ПАРЦЕЛ, 61.00 м²
📍Варна, Младост 1
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 16
Основни характеристики
Квадратура
61.00 кв.м
Описание
Особености
Асансьор
До ключ