1 / 5
2-СТАЕН, 45.00 м²
📍Варна, Погреби
•📅Публикувана 26.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
45.00 кв.м
Етаж
2 от 5
Вид
Тухла, Ще бъде 2027 г.
95 000 €
2111,11 €/кв.м
Описание
топиммо предлага за продажба двустаен тухлен апартамент в новострояща се сграда в кв. погреби, на пешеходно разстояние от катедралата. кокетна сграда с по три апартамента на етаж, изпълнена с качествени материали от строител с богато портфолио. имотъ…
Локация
📍Варна, Погреби
Продавач
ТОПИММО
📞0889000885
2-СТАЕН, 45.00 м²
📍Варна, Погреби
•📅Публикувана 26.02.2026 г.
1 / 5
Основни характеристики
Квадратура
45.00 кв.м
Етаж
2 от 5
Вид
Тухла, Ще бъде 2027 г.
Описание
Особености
Тухла
Асансьор