1 / 9
3-СТАЕН, 131.00 м²
📍София, Симеоново
•📅Публикувана 21.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
131.00 кв.м
Вид
Тухла
406 442 €
3103 €/кв.м
Описание
без комисионна от купувача! enchant? properties представя тристаен апартамент в сграда от затворен тип в полите на витоша локация разположена в подножието на витоша, сградата съчетава живописни и нескриваеми гледки към планината и града с усещане за …
Локация
📍София, Симеоново
Продавач
ЕНШАНТЕ ПРОПЪРТИС
📞0886193131
3-СТАЕН, 131.00 м²
📍София, Симеоново
•📅Публикувана 21.03.2026 г.
1 / 9
Основни характеристики
Квадратура
131.00 кв.м
Локация
📍София, Симеоново