1 / 4
2-СТАЕН, 75.00 м²
📍Варна, Изгрев
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
75.00 кв.м
Етаж
3
Строителство
В строеж
Година
2025
Вид
Тухла
122 990 €
1639,87 €/кв.м
Описание
ера визия предлага за продажба двустаен апартамент, разположен на трети етаж в новострояща се пететажна тухлена кооперация в кв. ”изгрев”. имотът е с площ 55,47 кв.м (обща площ - 75.13 кв.м), с функционално разпределение, което включва: коридор, прос…
Локация
📍Варна, Изгрев
Продавач
Частно лице
📞0898533570
2-СТАЕН, 75.00 м²
📍Варна, Изгрев
•📅Публикувана 8.04.2026 г.
1 / 4
Основни характеристики
Квадратура
75.00 кв.м
Етаж
3
Строителство
В строеж
Година
2025
Вид
Тухла
Описание