1 / 16
2-СТАЕН, 60.00 м²
📍Пловдив, Кючук Париж
•📅Публикувана 20.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
60.00 кв.м
Вид
Панел,
95 800 €
1596,67 €/кв.м
Описание
18851 предлагаме ви апартамент с реална квадратура на тихо и спокойно място за живеене. състои се от светъл и слънчев хол, отделна кухня, спалня, баня отделна тоалетна, тераса, коридор и прилежащо избено помещение. имотът които ви предгаме да закупит…
Локация
📍Пловдив, Кючук Париж
Продавач
ПЕРСПЕКТИВА
📞0890122229
2-СТАЕН, 60.00 м²
📍Пловдив, Кючук Париж
•📅Публикувана 20.02.2026 г.
1 / 16
Основни характеристики
Квадратура
60.00 кв.м