1 / 10
3-СТАЕН, 102.00 м²
📍София, Овча Купел 2
•📅Публикувана 21.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
102.00 кв.м
Етаж
3 от 6
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
207 999 €
2039,21 €/кв.м
Описание
'имотен център' ви предлага прекрасен тристаен апартамент в овча купел 2 намиращ се само на 300 метра от метростанция 'горна баня', което осигурява бърза и удобна връзка с центъра на града и други райони. в непосредствена близост са разположени търго…
Локация
📍София, Овча Купел 2
Продавач
ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021
📞0877050888
3-СТАЕН, 102.00 м²
📍София, Овча Купел 2
•📅Публикувана 21.02.2026 г.
1 / 10
Основни характеристики
Квадратура
102.00 кв.м
Етаж
3 от 6
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
Описание
Особености
Тухла
Асансьор