1 / 16
МНОГОСТАЕН, 380.00 м²
📍София, Изток
•📅Публикувана 28.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
380.00 кв.м
Вид
Тухла
750 000 €
1974 €/кв.м
Описание
комуникативно местоположение, до бул. 'цариградско шосе' и бул. 'г.м.димитров'. луксозно обзаведен, панорамен четиристаен апартамент. апартаментът се намира в комплекс с контролиран достъп, който разполага с градина, басейн, детска площадка, ресторан…
Локация
📍София, Изток
Продавач
ГЛОБЪЛ СЪРВИСИЗ ООД
📞0888660255
МНОГОСТАЕН, 380.00 м²
📍София, Изток
•📅Публикувана 28.03.2026 г.
1 / 16
Основни характеристики
Квадратура
380.00 кв.м
Локация
📍София, Изток