1 / 6
2-СТАЕН, 84.00 м²
📍София, Банишора
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
84.00 кв.м
Етаж
3 от 7
Вид
Тухла, Не е
210 475 €
2505,65 €/кв.м
Описание
era тера предлага за продажба двустаен апартамент 10 в новострояща се жилищна сграда, разположена в кв. банишора, гр. софия. имотът се намира на трети жилищен етаж от общо седем с обща площ 84,19 кв. м, зп- 68,41 кв.м и е със следното функционално ра…
Локация
📍София, Банишора
Продавач
ЕРА ТЕРА
📞0883550506
2-СТАЕН, 84.00 м²
📍София, Банишора
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
1 / 6
Основни характеристики
Квадратура
84.00 кв.м
Етаж
3 от 7
Вид
Тухла, Не е
Описание