1 / 8
3-СТАЕН, 122.00 м²
📍Пловдив, Христо Смирненски
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
122.00 кв.м
Етаж
3 от 7
Газ
НЕ
Вид
Тухла, Ще бъде 2028 г.
171 400 €
1404,92 €/кв.м
Описание
за повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 466 или 032 586 956 и цитирайте референтния номер на имота: plv 89169. отговорен брокер: стефан моллов предлагаме за продажба тристаен апартамент в модерна новострояща се жилищна сграда, разположена…
Локация
📍Пловдив, Христо Смирненски
Продавач
Агенция
📞0882817466
3-СТАЕН, 122.00 м²
📍Пловдив, Христо Смирненски
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
1 / 8
Основни характеристики
Квадратура
122.00 кв.м
Етаж
3 от 7
Газ
НЕ
Вид
Тухла, Ще бъде 2028 г.
Описание