1 / 10
2-СТАЕН, 71.00 м²
📍Варна, Възраждане 3
•📅Публикувана 1.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
71.00 кв.м
Етаж
3 от 5
Вид
Тухла, Ще бъде 2027 г.
93 000 €
1309,86 €/кв.м
Описание
среден етаж | среден апартамент! изложение изток! 71 кв.м обща площ! сграда с акт.14! паркомясто! функционален двустаен | правилни стаи | отлична инвестиция имоти премиер предлага на вашето внимание източен двустаен апартамент с обща площ 71 кв.м, ра…
Локация
📍Варна, Възраждане 3
Продавач
ИМОТИ ПРЕМИЕР
📞0879590028
2-СТАЕН, 71.00 м²
📍Варна, Възраждане 3
•📅Публикувана 1.04.2026 г.
1 / 10
Основни характеристики
Квадратура
71.00 кв.м
Етаж
3 от 5
Вид
Тухла, Ще бъде 2027 г.
Описание
Особености
Тухла