1 / 7
2-СТАЕН, 60.00 м²
📍София, Малинова Долина
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
60.00 кв.м
Етаж
2 от 4
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
160 000 €
2666,67 €/кв.м
Описание
пред акт 16! изцяло юг! имотен център предлага за продажба двустаен апартамент в сградата пред акт 16. локацията е изключително комуникативна на метри от арката на нса, до спирки на градски транспорт, магазини фантастико и кауфланд, държавна детска г…
Локация
📍София, Малинова Долина
Продавач
ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021
📞0877050888
2-СТАЕН, 60.00 м²
📍София, Малинова Долина
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
1 / 7
Основни характеристики
Квадратура
60.00 кв.м
Етаж
2 от 4
Вид
Тухла, Ще бъде 2026 г.
Описание
Особености
Тухла
Локация
📍София, Малинова Долина