1 / 5
4-СТАЕН, 151.00 м²
📍София (област), Бистрица
•📅Публикувана 20.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
151.00 кв.м
Вид
Тухла, Ще бъде 2027 г.
294 450 €
1950 €/кв.м
Описание
arco real estate предлага за продажба апартамент в единствената новострояща се жилищна сграда в с. бистрица. страхотна гледка към полите на витоша! апартаментът е на партерен етаж с прилежащ двор и с усещане на къща . комплекса се състои от три четир…
Локация
📍София (област), Бистрица
Продавач
АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ
📞0878999555
4-СТАЕН, 151.00 м²
📍София (област), Бистрица
•📅Публикувана 20.03.2026 г.
1 / 5
Основни характеристики
Квадратура
151.00 кв.м
Вид
Тухла, Ще бъде 2027 г.
Описание
Особености
Тухла
Локация
📍