1 / 6
2-СТАЕН, 61.00 м²
📍Бургас, Меден Рудник
•📅Публикувана 7.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
61.00 кв.м
Етаж
1 от 7
Вид
Тухла, 2025 г.
82 980 €
1360,33 €/кв.м
Описание
имаме удоволствието да ви предложим за продажба просторен двустаен апартамент до зона а на ж.к. меден рудник на гр. бургас. жилището се намира в новопостроена монолитна сграда с акт 16 и асансьор, в непосредствена близост до голям хранителен магазин …
Локация
📍Бургас, Меден Рудник
Продавач
МЛАДЕНОВИ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ООД
📞0888765808
2-СТАЕН, 61.00 м²
📍Бургас, Меден Рудник
•📅Публикувана 7.04.2026 г.
1 / 6
Основни характеристики
Квадратура
61.00 кв.м
Етаж
1 от 7
Вид
Тухла, 2025 г.
Описание
Особености
Тухла