1 / 6
ОФИС, 56.00 м²
📍Варна, Младост 1
•📅Публикувана 9.01.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
56.00 кв.м
Етаж
1 от 6
Вид
Тухла, 2025 г.
93 000 €
1660,71 €/кв.м
Описание
двустаен апартамент за продажба в ж.к. младост в непосредствена близост до delta planet mall ----- недвижими имоти 'admiral real estate' ви предлага за продажба функционален двустаен апартамент, разположен на първи етаж в шестетажна новопостроена сгр…
Локация
📍Варна, Младост 1
Продавач
Агенция
📞0878699972
ОФИС, 56.00 м²
📍Варна, Младост 1
•📅Публикувана 9.01.2026 г.
1 / 6
Основни характеристики
Квадратура
56.00 кв.м
Етаж
1 от 6
Вид
Тухла, 2025 г.
Описание
Особености
Тухла