1 / 11
МНОГОСТАЕН, 270.00 м²
📍Пловдив, Кършияка
•📅Публикувана 1.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
270.00 кв.м
Етаж
6 от 7
Газ
НЕ
Вид
Тухла, Ще бъде 2027 г.
320 000 €
1185,19 €/кв.м
Описание
титан пропъртис представя на вашето внимание многостаен апартамент в модерен жилищен комплекс в кв. кършияка. в близост до река марица, гребния канал и умбал пловдив университетска многопрофилна болница. имотът е ситуиран на 6-ти жилищен етаж и разпо…
Локация
📍Пловдив, Кършияка
Продавач
ТИТАН ПРОПЪРТИС
📞0885977830
МНОГОСТАЕН, 270.00 м²
📍Пловдив, Кършияка
•📅Публикувана 1.04.2026 г.
1 / 11
Основни характеристики
Квадратура
270.00 кв.м
Етаж
6 от 7
Газ
НЕ
Вид
Тухла, Ще бъде 2027 г.
Описание