1 / 9
3-СТАЕН, 112.00 м²
📍Пловдив, Отдих и култура
•📅Публикувана 3.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
112.00 кв.м
Етаж
4 от 7
Вид
Тухла, Ще бъде 2028 г.
151 000 €
1348,21 €/кв.м
Описание
нов тристаен апартамент в модерна сграда отлична инвестиция и бъдещ дом федора груп представя тристаен апартамент в новострояща се сграда с модерна визия и функционално разпределение. имотът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с …
Локация
📍Пловдив, Отдих и култура
Продавач
ФЕДОРА ГРУП
📞0897699177
3-СТАЕН, 112.00 м²
📍Пловдив, Отдих и култура
•📅Публикувана 3.03.2026 г.
1 / 9
Основни характеристики
Квадратура
112.00 кв.м
Етаж
4 от 7
Вид
Тухла, Ще бъде 2028 г.
Описание
Особености
Тухла