1 / 17
3-СТАЕН, 98.00 м²
📍София, Малинова Долина
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
98.00 кв.м
Етаж
4 от 5
Газ
НЕ
Вид
Тухла, 2026 г.
238 000 €
2428,57 €/кв.м
Описание
за повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 487 или 02 425 68 49 и цитирайте референтния номер на имота: sfa 88849. отговорен брокер: кирил календерски предлагаме модерен и функционален апартамент в нова бутикова сграда в кв. малинова долина …
Локация
📍София, Малинова Долина
Продавач
Агенция
📞0882817487
3-СТАЕН, 98.00 м²
📍София, Малинова Долина
•📅Публикувана 17.02.2026 г.
1 / 17
Основни характеристики
Квадратура
98.00 кв.м
Етаж
4 от 5
Газ
НЕ
Вид
Тухла, 2026 г.
Описание