1 / 11
3-СТАЕН, 116.00 м²
📍София, Полигона
•📅Публикувана 10.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
116.00 кв.м
Вид
Тухла
246 536,67 €
2125 €/кв.м
Описание
svetlina real estate има удоволствието да ви предложи тристаен апартамент в кв. полигона. - площ - 116 кв. м. от които 98 кв. м. застроена площ и 18 кв. м. общи части; - разпдеделение: входно антре, дневна с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетн…
Локация
📍София, Полигона
Продавач
СВЕТЛИНА
чси
📞0893006908
3-СТАЕН, 116.00 м²
📍София, Полигона
•📅Публикувана 10.03.2026 г.
1 / 11
Основни характеристики
Квадратура
116.00 кв.м
Вид
Тухла
Описание