1 / 1
2-СТАЕН, 118.00 м²
📍Пловдив, Каменица 1
•📅Публикувана 13.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
118.00 кв.м
Етаж
3 от 8
Вид
Тухла,
224 725 €
1904,45 €/кв.м
Описание
за недвижими имоти джулиус имоти ви предлага в гр. пловдив, кв. каменица 1 - ! в сърцето на град пловдив в каменица парк - двустаен апартамент на 2 етаж /трети жилищен/, с площ 148.62 кв.м. чиста площ на жилището 74кв.м., 45кв.м. тераса, идеални част…
Локация
📍Пловдив, Каменица 1
Продавач
ИМОТИ ДЖУЛИУС
📞0879160013
2-СТАЕН, 118.00 м²
📍Пловдив, Каменица 1
•📅Публикувана 13.03.2026 г.
1 / 1
Основни характеристики
Квадратура
118.00 кв.м
Етаж
3 от 8