1 / 17
3-СТАЕН, 127.00 м²
📍София, Павлово
•📅Публикувана 25.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
127.00 кв.м
Етаж
5 от 7
Газ
ДА
Вид
Тухла, 1995 г.
316 125 €
2489,17 €/кв.м
Описание
тухлен апартамент, находящ се на кръговото в павлово (площад 'знаме на мира'). площ: 126.45 кв.м. състои се от две стаи, дневна, кабинет, столова, кухня и сервизни помещения. жилището е за основен ремонт. сградата е монолитна с тухлена конструкция, п…
Локация
📍София, Павлово
Продавач
СИТИС БГ ЕООД
📞0889590559
3-СТАЕН, 127.00 м²
📍София, Павлово
•📅Публикувана 25.03.2026 г.
1 / 17
Основни характеристики
Квадратура
127.00 кв.м
Етаж
5 от 7
Газ
ДА
Вид
Тухла, 1995 г.
Описание
Особености
Тухла
Асансьор
С паркинг