1 / 13
ПАРЦЕЛ, 3500.00 м²
📍София, София
•📅Публикувана 5.04.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
3500.00 кв.м
525 000 €
150 €/кв.м
Описание
авизо продава парцел намиращ се непосредствено до жк.лозен резиденшъл парк, и в близост до училище - аmerican english academy. до регулация и луксозни жилищни комплекси. намира се в м. често раске. имот с перспектива! за огледи и информация 0886 22 5…
Локация
📍София, София
Продавач
АВИЗО ПРОПЪРТИС
📞0886225755
ПАРЦЕЛ, 3500.00 м²
📍София, София
•📅Публикувана 5.04.2026 г.
1 / 13
Основни характеристики
Квадратура
3500.00 кв.м
Описание
Локация
📍София, София