1 / 10
3-СТАЕН, 95.00 м²
📍Варна, Окръжна болница
•📅Публикувана 13.03.2026 г.
Основни характеристики
Квадратура
95.00 кв.м
Вид
Тухла
235 000 €
2474 €/кв.м
Описание
ронева предлага за продажба тристаен тухлен апартамент на метри от входа на медицински университет - варна. имотът се намира на шести етаж от общо седем в тухлена сграда с асансьор, строителство 2000г. жилището е с чиста площ от 77 кв.м. разпределени…
Локация
📍Варна, Окръжна болница
Продавач
РОНЕВА
чси
📞0879844455
3-СТАЕН, 95.00 м²
📍Варна, Окръжна болница
•📅Публикувана 13.03.2026 г.
1 / 10
Основни характеристики
Квадратура
95.00 кв.м
Локация
📍Варна, Окръжна болница